Органайзер (Універсальний) можна використовувати для в'язальних інструментів, круглих спиць, гачків, пряжі, допоміжних матеріалів. Також можна використовувати для інших предметів як косметичку для косметики. Нижньої білизни і те, що вам потрібно. Зручний імітний, зручно брати із собою в поїздку.
Одна секція знімна на липучці, можна зняти за бажання.
Легка в догляді, досить протерти вологою серветкою.
Розмір: 21*16*8
Тканина : Щільна плащівка, закривається на блискавку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Крючков |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴









