Натуральна сатинова постіль для новонароджених немовлят , підходе на Розмір 120*60.
Тканина дуже якісна ,100% натуральний сатин , не голд,ні люкс без жодного додатку синтетіки.
Розмір :Підковдра 90*120
Простинь на гумці 120*60 +10см на бік матрацу з західом.
Наволочка 40*60 ,також на 50 підійде. ➡️.
Без блискавки ,півковдра розріз знизу
наволочка з запахом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Пол | Для девочек |
| Тип ткани | Сатин |
| Цвет | Розовый |
| Тематика декора, рисунка | Животные |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Ширина пододеяльника | 90 см |
| Длина пододеяльника | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сырья | Натуральное |
| Усадка | 1 % |
| Назначение | Для кровати |
| Плотность | 125 ніт/см2 |
| Тип | Комплект белья |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | Без застежки |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴



